سلیاگن

سیلیاگن

بهترین گن لاغری (موداکینگ)

گن لاغری

با توجه به محبوبیت روز افزون استفاده از گن لاغری در بانوان و البته تا حدودی آقایان این سوال مطرح میشه که گن لاغری و یا گن های فرم دهی بدن چه فوایدی دارند؟ گن لاغری یا فرم دهی بدن باعث جمع شدن چربی های بدن میشوند. جنس گن های لاغری از پلی اسنر و لاتیک فنر دار و از نوع کشسان مرسریزه هستند. این گن ها برای فرمدهی بدن جهت مهمانی ها و مجالس بسیار عالی هستند چرا که زیبایی بدن شما را دو چندان میکنند. امروزه بسیاری از سلبریتی ها و افرادی که در چشم عموم هستند از این گن ها زیاد استفاده میکنند چرا که گن ساعت شنی فرم زیبایی به بدن آنها میدهد. عملکرد این گن ها بدین گونه است که با ایجاد فشار، چربی دور کمر را از بین برده و به ذهن و اندام دارنده آن این باور را القا میکنند که دارای اندامی جذاب هستند. تعریق و فشردگی باعث کاهش چربی اطراف شکم شده و میزان غذا خوردن شما را کاهش میدهند و در نتیجه موجب کاهش وزن میشود. در حال حاضر به خاطر شیوه زندگی و تغذیه، تعداد افرادی که از وضع ظاهری خود راضی نیستند روز به روز اضافه میشود. مصرف داروهای لاغری، ورزش های مختلف و پوشیدنی های ویژه در حال افزایش است.

cliagen.com

گن های لاغری

میزان چربی قسمت میانی بدن را کم میکنند و بدن را خوش فرم تر نشان میدهند. نحوه ایستادن و فرم گرفتن صحیح ستون فقرات به سلامت کمر و تنفس شما بسیار کمک میکنند. با حمایت از عضلات پشت فشار کمتری به آنها می آید و احساس درد و خستگی کمتری در پشت خود خواهید داشت. ظاهر زیبا موجب اعتماد به نفس بیشتر، قبول کردن و پذیرفتن خود و احساس خوب و پیشرفت در زندگی از لحاظ روحی روانی میشود. ترکیب استفاده از گن لاغری و ورزش موجب تسریع در چربی سوزی، لاغری و کاهش وزن میشود. این نکته را بدانید که گن ها یک روش درمانی و طولانی مدت برای لاغری، و کاهش وزن نیستند بلکه بطور موقت موجب زیبایی اندام شما میشوند و همچنین در هنگام ورزش به تعرق و کاهش چربی کمک میکنند.

گن لاغری سیلیاگن

نکاتی که هنگام خرید گن باید لحاظ کنید. سایز متناسب بدن شما: اگر گنی که میخرید بزرگتر از سایز بدن شما باشد هیچ تاثیری روی فرمدهی نخواهد داشت و همچنین اگر کوچکتر باشد موجب فشار شدید، درد و خستگی به کمر و بدن میشوند. برای بدست آوردن سایز مناسب بدن خود بخش اندازه گیری کمر خود را بخوانید.

نحوه اندازه گیری سایز کمر

جنس گن لاغری: مانند هر آنچه میخرید، جنس گن بسیار مهم است چرا که جنس مرغوب در استفاده دراز مدت و باز و بسته کردن های متوالی موجب خرابی و از دست دادن کارایی گن نمیشود و قابل شستشو است.

رنگ گن: گن ها در رنگهای متنوعی از طریق سایت سیلیاگن ارائه میشوند که با توجه به رنگ لباس و پوشش خود می توانید رنگ مناسب را انتخاب کنید. برخی از خانمها گن های متعدد با رنگ های مختلف دارند تا بتوانند آنرا با لباس های متنوع خود در شرایطی که در دید است ست کنند.

اگر چربی های دور شکم شما باعث ناراحتی میوشند و برای انتخاب لباس و پوشیدن آن و داشتن بدنی خوش فرم مشکل دارید حتما از گن های لاغری ساعت شنی استفاده کنید، چرا که در جمع دوستان، مهمانی ها و مجالس همه شما را خوش تیپ و خوش اندام می بینند و نگاه تحسین برانگیزی نسبت به شما خواهند داشت.

cliagen.com

همچنین افرادی که تازه عمل شکم داشته اند با نظر دکتر، پوشیدن گن لاغری به ترمیم زخمهایشان کمک بسیاری میکند. همچنین به افرادی که عمل های زیبایی پیکرتراشی انجام داده اند پوشیدن گن توصیه میگردد. برخی از مصارف گن عبارتند از:

  • گن بعد از عمل جراحی
  • گن پس از زایمان سزارین یا طبیعی
  • گن در دوران بارداری
  • گن برای کاهش وزن و کاهش اشتها
  • گن برای فرم دهی بدن

cliagen.com

مزایای انتخاب گن موداکینگ

\

ماندگاری

گن های موداکینگ با جنس نخ کشی محکم و متراکم نسبت به سایر شکمبند ها از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.اگر می خواهید هر روز گن خود را بپوشید، گن موداکینگ می‌تواند برای شما انتخابی با بادوام باشد. بهتر است شما هم از لباس مورد علاقه تان به خوبی نگهداری کنید تا مدت زمان بیشتری زیبایی و کیفیت خود را حفظ کند .

ویژگی های آنتی باکتریال

گن های موداکینگ ، دارای ویژگی های ضد باکتریایی هستند. این به این دلیل است که آنها با موادی ساخته می شوند که از عفونت های باکتریایی مانند نانوذرات نقره جلوگیری می کنند. آنها برای نقاهت پس از جراحی و در طول دوره پس از زایمان مناسب هستند زیرا تضمین می کنند که بخیه ها تمیز و سالم باقی می مانند گرچه برای راحتی بیشتر میتوانید یک تاپ نخی نازک زیر گن بپوشید . البته ویژگی های آنتی باکتریال برای استفاده روزمره از گن ضروری نیست. بنابراین فقط در صورت داشتن شرایط خاص پزشکی باید به این فاکتور توجه کنید.

رنگ

باید در نظر داشت اگر شما اغلب لباس‌های رنگ روشن و نازک که می‌پوشید ، استفاده از گن هایی که به رنگ مشکی هستند که ممکن است در زیر لباس شما ظاهر شوند. با این حال، رنگ مشکی برای پوشاندن لکه ها بهترین است. در نهایت، برخی از افراد ترجیح می‌دهند گنی متناسب با تن بدنشان بپوشند و افرادی ترجیح می‌دهند رنگ های شاد و ترند محصول موداکینگ را امتحان کنند.

بسته شدن

گن ها با انواع مختلف بسته شدن عرضه می شوند. برخی با قلاب و قزن بسته می شوند و برخی با زیپ.
اگر قزن یا زیپ ها با کیفیت نباشند، ممکن است در حین بسته شدن، لیز بخورند یا به بدن شما فشار بیاورند. مزیت جالب گن ساعت شنی موداکینگ این است که به آسانی و در سه مرحله با چسب های بسیار محکم و با کیفیت بسته می‌شود و به همان راحتی هم می‌توانید آن را از دور کمرتان باز کنید .اگر اخیراً جراحی کرده‌اید، توصیه می‌شد از موداکینگ استفاده کنید زیرا راحت‌تر هستند.

  • گن های فنر دار برای ثابت نگه داشته شدن روی بدن بهتر هستند و در هنگام حرکت ثبات بهتری دارند.
  • گن های موداکینگ دارای ۵ ردیف فنر هستند.
  • در نهایت، انتخاب بهتر در این‌زمینه به نظر شخصی شما بستگی دارد.

در نهايت تنوع در مدل ها و رنگبندی گن موداکینگ بصورتی می‌باشد که نیاز هر سلیقه ای را برآورده می کند.