بهترین گن لاغری (موداکینگ)

36

زیبایی بدون ترس، چگونه خود را بپذیریم و قدرتمند باشیم؟ - 2

زیبایی بدون ترس، چگونه خود را بپذیریم و قدرتمند باشیم؟ - 2

رضایت موقتی

درگیری و مسائل حل نشده از روابط گذشته.

این موقعیت‌ها اغلب عزت نفس را از بین می‌برند و باعث می‌شوند خانم‌ها احساس ناجذابی یا حتی زشتی کنند. چنین ناآرامی عاطفی منجر به برداشت منفی از ظاهر فرد می شود.

آرمان های غیر واقعی مبتنی بر مقایسه

این زنان بر اساس جایی که در زندگی خود هستند تصمیم می گیرند که چگونه باید به نظر برسند یا نه. آن‌ها به گذشته‌شان، همسایه‌های همسایه‌شان، مدل‌های ایربراش، هنرپیشه‌های خوش‌رنگ و نازپرورده‌شان و هر کسی که می‌توانند برای ایجاد احساس بی‌لیاقتی از آنها استفاده کنند، نگاه می‌کنند.

غفلت از خودمراقبتی جامع

آنها زمان، انرژی و پول زیادی را صرف ظاهر فیزیکی خود می کنند، اما ضرورت پرورش و مراقبت از سلامت عاطفی و معنوی خود را نادیده می گیرند. این بی توجهی باعث می شود زنان احساس پوسیدگی، عدم تعادل و جذابیت کمتری داشته باشند.

رویارویی با بزرگترین ترس

همانطور که دیپاک چوپرا در هفت قانون معنوی موفقیت تعلیم می دهد، «طبیعت اساسی ما یکی از پتانسیل های ناب است.» شامل توانایی شما در انتخاب نحوه تفسیر و استفاده از تجربیات زندگی و نحوه درک ظاهر فیزیکی خود می شود. واقعاً هیچ کس برای احساسی که نسبت به خودتان دارید سرزنش نمی شود - حتی شما. وقتی بتوانید با اتفاقات گذشته خود و همچنین افرادی که تصورات ترسناکی را در ذهن شما کاشته اند که به اندازه کافی زیبا یا خوب نیستید روبرو شوید، می توانید پتانسیل ناب خود را شکل دهید. واقعاً هیچ کس برای احساسی که نسبت به خودتان دارید سرزنش نمی شود - حتی شما. سرزنش، همانطور که آموختم، تنها راه راحت دیگری برای اجتناب از مسئولیت احساساتتان است. قبل از اینکه بتوانید احساسات خود را تغییر دهید، باید مالک احساسات خود باشید. گیر افتادن در این محل سرزنش بزرگترین نشانه شماست که به دنبال تجربه چیزی بیشتر یا متفاوت از آنچه در حال حاضر در زندگیتان است هستید. این یک زنگ بیدارباش است.

می پرسی چه چیزی را رها کن؟

  • افکار، باورها یا احساساتی که نمی‌سنجید یا به هیچ وجه ناکافی هستند
  • شرم، سرزنش یا گناهی که در مورد بدن و محدودیت های خود احساس می کنید
  • داستان های گذشته، افراد، رویدادها، فعالیت ها یا شرایطی که باعث می شود شما احساس ناامنی و خودآگاهی کنید
  • ویژگی‌های شخصیت، الگوهای رفتاری، ایده‌آل‌ها یا فعالیت‌هایی که شما را در یک الگوی نگه‌داشتن نگه می‌دارند، به‌جای اینکه به شما اجازه دهند نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید، به طور مداوم بدنبال یک بدن ایده‌آل از کمال باشید. تا زمانی که نتوانید بر سرزنش غلبه کنید و با ترس های گذشته خود روبرو شوید، به جای دنبال کردن جاه طلبی های زندگی خود به دنبال مفهوم مصنوعی زیبایی خواهید بود. صدایی که در سر شما وجود دارد با سؤالاتی که ارزش شما را کاهش می دهد، آزارتان می دهد، مانند: "من کیستم که درخشان، خیره کننده، با استعداد یا زیبا باشم؟" همانطور که ماریان ویلیامسون گفت: «تو کی هستی که نباشی؟ شما فرزند خدا هستید. این نقش های ناچیز شما به جهان خدمتی نمی کند. هیچ چیز روشنی در مورد کوچک شدن وجود ندارد تا دیگران در اطراف شما احساس ناامنی نکنند. همه ما باید مانند کودکان بدرخشیم. ما به دنیا آمدیم تا جلال خدا را که در درون ماست آشکار کنیم. این فقط در برخی از ما نیست؛ در همه وجود دارد و همانطور که اجازه می دهیم نور خودمان بدرخشد، ناخودآگاه به دیگران اجازه انجام همین کار را می دهیم. همانطور که از ترس خود رها می شویم، حضور ما به طور خودکار دیگران را آزاد می کند.» من برای اولین بار نقل قول کامل ویلیامسون را در 15 سالگی خواندم. در آن زمان، دقیقاً متوجه نمی‌شدم که او چه می‌گوید، اما در قلبم می‌دانستم که در این جمله حقایقی وجود دارد که می‌خواهم به عنوان حقیقت خود بدانم.

چگونه با ترس‌های خود در مورد نور خود مواجه می‌شوید و به جای تکیه بر بیشتر همان تاکتیک‌های ناموفق، بیشتر به همان چیزی که هستید تبدیل می‌شوید؟

گن لاغری سیلیاگن

شما قدرتمند هستید

آیا در چرخه ای از ترس هستید که شما را مجبور می کند چیزی غیر از آنچه هستید به نظر برسید یا باشید؟ با قبول مسئولیت احساسات و رفتارهایی که ایجاد کرده اید و شما را ضعیف کرده اند، قدرت خود را بازیابی کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، به جای اینکه قربانی شرایط خود شوید، خود را با چیزی که به نظر واقعی می رسد هماهنگ کنید.

وقتی مسئولیت نحوه پاسخگویی به موقعیت خود را بر عهده می گیرید، از قدرتی برخوردارید که هیچ کس نمی تواند آن را سلب کند، صرف نظر از اینکه زندگی چه چیزی به شما می زند. آن تبلیغات احمقانه ای که سعی می کنند شما را متقاعد کنند که بدون محصول آنها ناقص هستید، تأثیری روی شما نخواهد داشت.

به گفته سوزان رایسمن، «اگر زنان به طور جمعی تصمیم بگیرند که با صورت‌هایمان بدون آرایش خوب هستیم، مطمئناً هزینه هنگفتی برای اقتصاد آمریکا تمام می‌شود و هزاران شغل از بین می‌رود.». همانطور که زنان خود را همانطور که هستیم دوست داشتند، تأثیر منفی مستقیمی بر سود صنایع زیبایی و آرایشی خواهیم داشت. آیا از شنیدن این موضوع از کسی که یک آرایشگر حرفه ای است شوکه شده اید؟ باور کنید، من به شما پیشنهاد نمی کنم که مراقبت از بدن خود را کاملاً رد کنید یا استفاده از تمام محصولات آرایشی و زیبایی را متوقف کنید. من به خوبی می دانم که لوسیون ها و معجون ها واقعا لذت بخش هستند و به نوعی به شما کمک می کنند تا با انرژی زنانه خود ارتباط برقرار کنید.

اینکه چه احساسی نسبت به زیبایی خود دارید به خودتان بستگی دارد.

اگرچه تبلیغ‌کنندگان شما را با این پیام بمباران می‌کنند که محصولاتشان شما را تعمیر خواهند کرد، اما شما شکسته نیستید. اینکه چه احساسی نسبت به زیبایی خود دارید به خودتان بستگی دارد. اگر لوسیون‌ها، معجون‌ها، لباس‌ها یا لوازم آرایش منبع اصلی شما برای رضایت عاطفی و معنوی هستند، در حالتی جدا از خود واقعی خود زندگی می‌کنید. به جای نگاه کردن به دیگران برای راه حل های زیبایی سریع، جستجوی زیبایی را با رفتن به درون و پرسیدن سوالاتی در مورد معنای واقعی زیبایی آغاز کنید.

شما اینفلوئنسر واقعی هستید

وقتی شروع به احیای قدرت خود می کنید، یک نتیجه جانبی فوری این است که تغییری قدرتمند در زندگی دختران جوان تر و تأثیرپذیر ایجاد می کنید. زنان جوان، مانند دختران، خواهران، پسر عموها و همسایه های همسایه شما، به ارزشی که برای خود دارید توجه کنید و تمایل دارند آنچه را که از شما می آموزند تقلید کنند. رفتار و نگرش شما در مورد ظاهرتان به طور مستقیم بر نحوه دید این زنان از خود تأثیر می گذارد. در واقع شما حتی بیشتر از رسانه ها بر انتخاب های آنها تأثیر می گذارید. توانایی شما در پذیرش خود و زیبایی شما در نهایت بر آنها تأثیر مثبتی خواهد گذاشت. با ارائه یک الگوی مثبت برای زنان جوان، آنها را قادر می‌سازید تا رابطه سالم‌تری با تصویر خود داشته باشند، سقف‌های شیشه‌ای را بشکنند، تبعیض را ریشه کن کنند و قلمرو ناشناخته را تسخیر کنند. اکنون باید به آنها کمک کنیم تا زنانی را که هر روز در آینه می بینند در آغوش بگیرند و از آنها قدردانی کنند. نزدیک ترین افراد به شما بهترین الگوی شما هستند برای اینکه چگونه باید خودتان را دوست داشته باشید و به خودتان احترام بگذارید. دیگران مراقب رفتار شما با خود هستند، حتی اگر متوجه نباشید. با ایجاد چند تغییر در نحوه ارتباط شما با زیبایی خود، این امکان وجود دارد که نحوه ارتباط زنان دیگر با خود را تغییر دهید. به جای نگاه کردن به دیگران برای راه حل های زیبایی سریع، جستجوی زیبایی را با رفتن به درون و پرسیدن سوالاتی در مورد معنای واقعی زیبایی برای خود آغاز کنید.