بهترین گن لاغری (موداکینگ)

42

چرا استفاده روزانه گن ساعتی شنی موداکینگ (سیلیاگن) مفید و خوب است؟

چرا استفاده روزانه گن ساعتی شنی موداکینگ (سیلیاگن) مفید و خوب است؟

از زمانی که گن‌های شکل دهنده بدن، راه خود را به بازار پیدا کردند و شدند به خاطر کاربرد و نتایج آن به محصولی محبوب میان مردم تبدیل شده‌اند. گن ساعت شنی از معروف ترین لباس های فرم دهنده بدن است. این محصول بدن شما را سفت می‌کند و منحنی‌های شما را جذاب تر جلوه می‌دهد. گن‌ها همچنین در زمینه پزشکی مشهور هستند، زیرا بخش مهمی از بهبودی پس از جراحی های شکل دهی بدن هستند. زنان عمدتاً پس از جراحی های شکل دهی بدن برای بهبودی بیشتر و نتایج بهتر از گن های لاغری استفاده می‌کنند.

بدن لاغرتر

بر کسی پوشیده نیست که کاهش وزن و سایز چالشی است که همه افراد نمی‌توانند در آن موفق شوند، به خصوص به این دلیل که کاهش چربی در برخی مناطق در مقایسه با سایرین دشوارتر است. اینجاست که گن‌ها به کار می آیند. آنها کمر شمارا باریک و بدن شما را سفت می‌کنند، برجستگی های بدن شما را بیشتر جلوه و به طور کلی فرم لاغرتری به اندام شما می‌دهند.

وضعیت بدنی بهتر

بسیاری از مردم با کمر خمیده و شانه‌های پایین راه می‌روند. اگرچه این وضعیت ممکن است راحت باشد، اما عادت سالمی نیست. گن برای بهبود وضعیت بدن بسیار عالی است زیرا به نواحی خاصی از بدن شما فشار وارد می‌کند، از ستون فقرات بدن حمایت و به شما کمک می کنند کمرتان را در هنگام راه رفتن صاف کنید. اگرچه این نقش اصلی گن نیست، اما بسیاری از افراد به همین دلیل است که روزانه از آن استفاده می‌کنند.

جریان خون بهتر

ممکن است فکر کنید که دور از ذهن است، اما بسیاری از مردم برای بهبود جریان خون هر روز گن می‌پوشند. پزشکان در برخی موارد پزشکی، مانند واریس و ادم لنفاوی، لباس‌های فشرده را تجویز می‌کنند، اما چرا؟ لباس‌های فشرده‌کننده مانند گن، روی برخی از نواحی بدن فشار وارد می‌کنند و از کشیده شدن رگ‌ها جلوگیری می‌کنند. زیرا وقتی سیاهرگ ها کشیده شود، خون در پاها جمع می شود و پمپاژ خون کافی به قلب را دشوارتر می کند. پوشیدن گن همچنین تورم را کاهش می‌دهد، به خصوص پس از جراحی‌هایی مانند لیپوساکشن، لیپوماتیک و.. . لازم به ذکر است که حتی اگر از لحاظ پزشکی موردی برای استفاده از گن نداشته باشید ، بهبود جریان خون برای سلامت کلی شما ضروری است.

گن لاغری

کیفیت ورزش را بهبود بخشید

برخی از کمربندها مانند گن برای ورزش مناسب هستند، اما آیا تفاوتی ایجاد می کنند؟ به طور کلی، لباس های فشرده مفید هستند و می توانند تجربه ورزش شما را تا چندین برابر بهبود بخشند. پوشیدن گن می‌تواند از ایجاد دردهای کمر حین ورزش پیشگیری و خستگی عضلانی که افراد بعد از تمرین احساس می‌کنند را کاهش دهد، جریان خون و ارسال اکسیژن به عضلات شما را بهبود و سلامت مفاصل را افزایش می‌دهند. اگرچه این حقایق کاملاً توسط علم تأیید نشده اند، بسیاری از مردم گزارش می‌دهند که هنگام پوشیدن گن، تمرین بهتری دارند.

پشتیبانی ضروری پس از زایمان

اغلب ‌خانم ها تمایل دارند پس از زایمان، بدنشان به وزن و حالت قدیمی پیش از بارداری بازگردد .علاوه بر این این، زایمان خسته کننده است و فشار زیادی به بدن وارد می کند. لباس های فشرده در میان مادران شهرتی خاص پیدا کرده است. برای پیشگیری و رفع شلشدگی شکم و عضلات بستن شکم با گن پس از زایمان به جمع شدن سریع‌تر شکم کمک می‌کند، پزشکان پوشیدن گن را برای هر دو مورد زایمان، طبیعی و سزارین توصیه می‌کنند. پوشیدن گن های لاغری می توانند تورم پس از زایمان را کاهش دهند، هسته بدن را تثبیت کنند، تحرک بعد از جراحی و وضعیت بدن را بهبود بخشند و خونریزی پس از زایمان را کاهش دهند. برخی از زنان تا هفته‌ها پس از تولد هر روز گن را می‌پوشند، در حالی که برخی به دلیل راحتی که دارند تا ماه‌ها آن را رها نمی‌کنند. دوره ایده آل استفاده از گن در نهایت به شرایط شما و توصیه پزشک شما بستگی دارد.

راحت و نامرئی

نکته دوست داشتنی در مورد گن‌های ساعت شنی این است که آنها زیر لباس نامرئی هستند. بر این اساس، هیچ کس حتی متوجه نخواهد شد که شما روی کمر باریکتان گن به تن دارید. جذابیت گن موداکینگ به این دلیل است که شما چه بخواهید آن را زیر لباس مجلسی بپوشید، چه روی لباس یا نیم تنه و با شلوار جین، بدلیل زیبایی این محصول نیازهای شما برآورده خواهد شد. گن‌های موداکینگ همچنین برای پوشیدن در تمام طول روز راحت و قابل تحمل هستند. این بدان معنا نیست که حضور آنها را زیر لباس خود احساس نخواهید کرد، اما آنها با هر حرکتی که میکنید شما را آزار نمی دهند. برای رسیدن به این راحتی باید گن را با فشار و اندازه مناسب در سایز مناسب اندامتان انتخاب کنید.

افزایش اعتماد به نفس

ما همواره در معرض انرژی و افکار منفی هستیم و غالباً غلبه بر آنها چالش برانگیز است. با این حال، پوشیدن گن ساعت شنی ظاهری جذاب به شما می‌دهد و کمک می کند عاشق بدن خود شوید. برخی از افراد با پوشیدن گن لاغری انگیزه‌ی بیشتری برای کاهش وزن و رسیدن فرم بدنی که با پوشیدن گن دارند بدون پوشیدن گن‌ پیدا می‌کنند. به طور کلی، داشتن یک گن ساعت شنی موداکینگ در کمد لباستان اعتماد به نفس مورد نیازتان را افزایش می‌دهد.