بهترین گن لاغری (موداکینگ)

قوانین و مقررات

لطفا پیش از خرید مفاد قوانین سایت سیلیاگن را مطالعه بفرمایید.

شرایط پرداخت ، ثبت و ارسال سفارش

  • زمان‌های تحویل از زمانی محاسبه می‌شود که پرداخت خرید شما انجام و سفارشتان در وبسايت تأیید می‌شود.
  • تحویل بسته ها به شرکت باربری تیپاکس در دو روز از روز های هفته انجام می‌شود و زمان حدودی تحویل بسته ی سفارشی به مشتری بین یکهفته الی ۱۰روز می باشد. ممکن است این زمان کوتاه تر باشد که از طریق پیامک ارسال به شما اطلاع داده خواهد شد.
  • به یاد داشته باشید که برای تحویل محصول خود پیامکی که از طرف تیپاکس برایتان ارسال می‌شود را در دست داشته باشید یا یکی از اعضای خانواده را مسئول تحویل بسته بگذارید.
  • اگر حداکثر تا یکهفته پس از ثبت سفارش پیامک ارسال مرسوله دریافت نکردید جهت پیگیری به دایرکت اینستاگرام ما مراجعه بفرمایید.
  • در صورتی که ساکن شهر تهران هستید ،ارسال سفارش با پیک موتوری یک یا دو روز بعد از ثبت سفارش امکان پذیر است .
  • در سفارش هایی که محصول با پیک موتوری ارسال می‌شود وقتی راننده به سمت آدرس شما حرکت می‌کنند با شما تماس خواهند گرفت.
  • هزینه ی ارسال ها با پیک و تیپاکس به عهده ی مشتری خواهد بود.

توجه داشته باشید که:

در نزدیکی روزهای شلوغ مانند مناسبت ها و تعطیلات ارسال سفارش ها ممکن است با چند روز تاخیر انجام بشود.

ما به تمام مناطق کشور ایران ارسال داریم.

اگر در یکی از کشور های نزدیک به ایران هستید برای خرید محصول به دایرکت اینستاگرام ما مراجعه بفرماييد.

روش های پرداخت:

می‌توانید از طریق درگاه پرداخت وبسایت ، به آسانی خرید انجام دهید. اگر موفق به این کار نشدید جهت سفارش به دایرکت اینستاگرام ما مراجعه فرمایید.

آیا استفاده از کارت اعتباری من در وب ایمن است؟

بله، مشخصات کارت فقط در صفحه دارایی درگاه پرداخت وارد شده و به صورت رمزگذاری شده ارسال می شود. سیلیاگن فقط از نتیجه عملیات آگاه خواهد بود. ما به هیچ اطلاعاتی در کارت مورد استفاده برای خرید دسترسی نداریم.

بازپرداخت:

به خاطر داشته باشید که مرجوع و تعویض به دلیل پروتکل های بهداشتی انجام نمی شود، زیرا لباسی برای استفاده خصوصی است. به همین دلیل، توصیه می کنیم با توجه به کوچک بودن الگوی گن موداکینگ و نمودار اندازه گیری ،بصورت آزاد اندازه ی خود را بگیرید و سایز مناسب را انتخاب کنید و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره جهت انتخاب سایز به اینستاگرام سیلیاگن مراجعه کنید ، مشاوران ما همواره در حال پاسخگویی به کاربران عزیز می‌باشند.

درصورت خرابی احتمالی (بدون دوخت، پاره، باز شدن، لکه پارچه) هر گونه شفاف سازی یا تردید در مورد شرایط و ضوابط، با پشتیبانی از طریق دایرکت اینستاگرام یا ارسال ایمیل تماس بگیرید.

در صورت داشتن هرگونه عودت در موارد خاص، وجه معلق از 7 تا 15 روز کاری پس از تایید پرونده انجام می شود.

کلیه اصول و رویه‏‌های سیلیاگن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
 توجه داشته باشید در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ارائه ی محصولات موداکینگ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

رعایت حریم شخصی:

سیلیاگن برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و ... را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حفظ حریم شخصی شما دفاع کند .

چگونه می توانم سفارش عمده فروشی خود را انجام دهم؟

اگر می خواهید خرید عمده خود را با ما انجام دهید، ابتدا باید به دایرکت اینستاگرام ما (cliagen) پیام دهید سپس همکاران ما شرایط عالی همکاری را برای شما ارسال خواهند کرد.